Spěcháte na pneumatiky ?

 

Spěcháte na pneumatiky nebo autobaterie ?

 V takovém případě nás telefonicky kontaktujte. Budeme se Vám  ihned věnovat a již při prvním hovoru se dozvíte přesnou cenu a dostupnost Vámi poptávaných pneu, autobaterií nebo disků

Nebojte se zeptat i na jiný rozměr, který jste nenašli na našich stránkách.

+420 605 254 226

 

Anketa
Jakou autobaterii můžete doporučit ostatním?
Počítadlo přístupů

DOPORUČUJEME

CUKRÁRNA - KAVÁRNA

vynikající zákusky, zmrzlina, káva...

www.caffecokolada.cz

-

VÝBORNÉ SLUŽBY A SERVIS

Úprava vody, filtrace vody, změkčení vody - Upravená voda.cz

www.upravenavoda.cz/

 

 

Obchodní podmínky

Objednávka a uzavření kupní smlouvy

Veškeré objednávky provedené prostřednictvím internetového obchodu www.pneuconex.cz jsou závazné. Provedením objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, a že s nimi souhlasí.
Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím.
Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění údajů v objednávkovém formuláři.
Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři.
Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny, jeho převzetím.
Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetového obchodu www.pneuconex.cz, kupující dává prodávajícímu souhlas ke shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech. Registrace není povinná. Registrovaní zákazníci však mohou sledovat stav vyřízení své objednávky včetně doposud uskutečněných objednávek a výhodou je, že při dalším nákupu již nemusí vyplňovat objednávkový formulář. Registrace je možná
zde.

Ceny a zboží

Provozovatel internetového obchodu www.pneuconex.cz je plátcem DPH. Veškeré ceny uváděné na stránkách internetového obchodu www.pneuconex.cz (dále jen „e-shop“) jsou uváděny včetně DPH. Veškeré zboží nabízené prostřednictvím e-shopu je standardní kvality a je na něj poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů.

Způsob platby

Hotově - při osobním převzetí zboží na naší adrese (Horažďovice, Plzeňská 1070) podmínkou je předchozí domluva s dodavatelem
Bankovním převodem - na účet FIO: 2900049941/2010. Zboží se zasílá ihned po připsání peněz na náš účet.
Dobírkou - prostřednictvím firmy Toptrans...

• Pro objednávky na Slovensko je možná pouze platba bankovním převodem:

- na účet FIO: 2900049941/2010

Zboží se zasílá ihned po připsání peněz na náš účet.

Ceny dodání

• Osobní převzetí - 0,-Kč
• Dobírkou/Převodem – dle platného ceníku Toptrans, DPD
Ceny dodání platí pouze na území České republiky. O odeslání zboží informuje prodávající kupujícího zprávou na uvedenou e-mailovou adresu v objednávkovém formuláři.

Dodací podmínky

Zboží je expedováno zpravidla do 2 pracovních dnů od přijetí objednávky. Termín dodání je závislý na druhu objednaného zboží. V případě méně běžného či problematického zboží může dojít k prodloužení dodací lhůty. Provozovatel se zavazuje, dle svých možností, v zájmu svém a především s ohledem na zákazníka, snížit dodací lhůtu na nejmenší možnou dobu. Pokud dodací doba překročí dobu přiměřenou obecné dostupnosti konkrétního druhu zboží na trhu, má zákazník plné právo zrušit svoji objednávku, a to telefonicky, případně formou emailu.

Pokud spěcháte na pneumatiky,

kontaktujte nás telefonicky

605 254 226 begin_of_the_skype_highlighting end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlightingend_of_the_skype_highlighting

a budeme se Vám  ihned věnovat a již při prvním hovoru se dozvíte přesnou cenu a dostupnost Vámi poptávaných pneu nebo disků. 

Převzetí zboží

Zákazník nebo příjemce zboží má povinnost při převzetí zásilky zkontrolovat, zda je obal neporušený a zda zásilka nevykazuje zjevné znaky poškození. Při přejímce nekontroluje obsah zásilky a nevyžaduje si účast osádky vozidla. Pokud příjemce zjistí zjevné vady, oznámí tuto skutečnost bez odkladu přepravci (dopravní službě Toptrans, DPD), který je povinen sepsat zápis o škodě. Příjemce zásilky je povinen překontrolovat nepoškozenost obsahu zásilky a případné závady hlásit přepravci (dopravní službě Toptrans, DPD) nejpozději do 3 dnů od doručení zásilky.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel internetového obchodu www.pneuconex.cz Jan Velíšek prohlašuje, že poskytuje své služby v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Všechny získané osobní údaje zákazníků budou používány pouze pro účely obchodní a marketingové ve smyslu plnění služeb zákazníkům.
Zákazník využíváním služeb tohoto elektronického obchodu uděluje souhlas ke shromažďování osobních údajů. Zákazník má právo kdykoliv požádat o vymazání osobních údajů z databáze a o zrušení své registrace.

Záruka a reklamace

Nároky z odpovědnosti za vady zboží, včetně rozporu s kupní smlouvou, jakož i nároky ze záruky poskytnuté prodávajícím lze uplatnit u provozovatele dle podmínek upravených zákonem č. 40/1964 Sb., občanským zákoníkem, a zákonem č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele.

Reklamaci lze uplatnit:

• osobně v provozovně provozovatele: Pneuconex s.r.o., Plzeňská 1070, 341 01 Horažďovice – doporučujeme dopředu si dohodnout termín telefonicky na čísle: 605 254 226 begin_of_the_skype_highlighting              end_of_the_skype_highlighting
• písemně na uvedené adrese provozovny provozovatele nebo emailem na
pneuconex@seznam.cz – uveďte číslo prodejního dokladu, název reklamovaného zboží, popis problému a Vaše kontaktní informace, abychom se s Vámi mohli spojit.

Záruční lhůta na zboží prodávané prostřednictvím e-shopu je min. 2 roky. U vybraných produktů je nabízena záruční doba nadstandardní. Informace o konkrétní záruce je uvedena na stránce samotného produktu.

Jde-li o nákup zboží podnikatelem v souvislosti s jeho podnikatelskou činností, řídí se podmínky odpovědnosti za vady zboží, jakož i záruční podmínky příslušnými ustanoveními zákona č. 513/1991 Sb., obchodního zákoníku.

Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)

Kupující má právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, je povinen zboží doručit anebo poslat zpět prodávajícímu  na adresu provozovny Horažďovice (Pneuconex s.r.o., Plzeňská 1070, 341 01 Horažďovice) v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Po obdržení vráceného zboží prodávající obratem kupujícímu vrátí zpět dohodnutým způsobem kupní cenu zboží, ohledně něhož došlo k odstoupení od smlouvy. Není-li zboží vráceno v nepoškozeném stavu, bez známek užívání anebo bez původního obalu, je přitom prodávající oprávněn od tohoto plnění si odečíst náklady, jejichž vynaložení je nutné k uvedení zboží do stavu, v jakém bylo odesláno kupujícímu na základě zrušené kupní smlouvy. Náklady spojené s vrácením zboží hradí vždy kupující.

Jde-li o nákup zboží podnikatelem v souvislosti s jeho podnikatelskou činností, má kupující právo na odstoupení od smlouvy pouze za podmínek stanovených zákonem č. 513/1991 Sb., obchodním zákoníkem.

Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím. Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky.

Zpětný odběr pneumatik   

Zákazník nakupující prostřednictvím e-shopu má nárok na bezplatné odevzdání použitých pneumatik v množství odpovídajícím počtu jím zakoupených pneumatik. Sběrné místo se nachází v provozovně. Odběr je možný po předchozí telefonické dohodě buď osobně, nebo zasláním na adresu provozovny. 

Konfigurátor Autobaterie

  VYHLEDEJTE  SI  AUTOBATERII VARTA PODLE  SVÉHO  AUTOMOBILU

Pro snadný výběr baterie VARTA doporučujeme konfigurátor zde 

.(otevře se nové okno)

Potom stačí opsat typ baterie (kapacitu baterie - např. 74Ah, popř. výrobní řadu - např.  SILVER dynamic) a zadat ji do vyhledávání v našem e-shopu.
Pokud nemáte zájem o baterii VARTA, konfigurátor je vhodný alespoň pro ověření rozměrů baterie kdy můžete najít alternetivu k baterii VARTA od firem YUASA nebo OPTIMA o stejných rozměrech a parametrech.

 

Díky tomuto navigátoru snadno a rychle zjistíte, který akumulátor je vhodný právě pro Váš vůz.

"AKCE"

                                                                                                                                10 kg Pb     520,-

                                                                                                                                                      

                                                                                                                                                                        

 

 
Pneuconex s.r.o. Sunlight webdesign - tvorba e-shopu